لوله ها و قطعات ضد سایش

لوله ها و قطعات ضد سایش :

جوشکاری قطعات ضد سایش و خوردگی که که جهت افزایش عمر قطعات از جمله پاروهای میکسر ، مارپیچ انتقال مواد ، لوله های انتقال مواد و غیره توسط فرایند جوشکاری FCAW  انجام شده و سختکاری میگردد .همچنین قطعات در معرض خوردگی با دمای بالا شامل لاینرها ، رینگها و کاورهای صنایع مختلف ، با کبالت و آلیاژ های آن پوشش دهی میشود .

غلتکهای ریخته گری مداوم :

این قطعات پس از کار مداوم در شرایط سخت دچار خوردگی ، ترک وکاهش سایز میشوند . روش کار در اصلاح و بازسازی این غلتکها شامل :ماشینکاری اولیه و رفع معایب غلتکها از جمله ترک ها  می باشد . پس از انجام تست های غیر مخرب و بازسازی با انتخاب متریال مناسب و توسط فرایند جوشکاری انجام می گردد و در مرحله آخر ماشینکاری نهایی و تستهای غیر مخرب صورت میگیرد .

لوله ها و قطعات ضد سایش

روکش دهی تجهیزات نفت و گاز :

جهت جلوگیری از خوردگی در تجهیزات نفت وگاز که در مسیر گازهای خورنده  همچون  H2Sقرار دارند ، سطوح داخلی این تجهیزات با سیم جوش INCONEI 625   وتوسط  فرآیند جوشکاری TIG   انجام میگردد . همچنین با توجه به دستورالعمل استاندارد تهیه شده برای هر پروژ ،کلیه مراحل ، از جمله : جوشکاری ، تستهای NDT  و ابعادی توسط کارشناسان مجرب بازرسی و کنترل شده ، مدارک مربوطه در اختیار کارفرما قرار میگیرد .

لوله ها و قطعات ضد سایش

شاید این مطالب برای شما جالب باشند !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *